שותפות למסע

סדנת 'שותפות למסע' היא סדנה בת שישה מפגשים, המיועדת לאימהות ובנות. 

תהליך היצירה המשותף מאפשר לשתיכן להכיר ולהתקרב ממקום חדש וקצת אחר. לאורך המפגשים אתן יוצרות יחד, בוחרות חומרים, נושאים צבעים. אני מלווה, עוזרת, מייעצת ומעניקה לכן כלים לתקשורת קשובה ומקרבת המאפשרת לכל אחת מכן מקום להתבטא.

20160402_171817_edited.jpg

תגובות המשתתפות

אורית אמא של תמר

אני רוצה להמליץ בחום על סדנת אימהות-בנות. הסדנה פתחה לבתי ולי צוהר לעולם חדש ומסעיר. עולם של עשייה משותפת, מגע חדש, יצירה, צבעים, חומרים וטכניקות חדשות. עולם של כיף, הנאה וחיבור.

 

דרך העשייה והחוויה המשותפת שיפרנו את התקשורת בינינו ויצרנו קירבה מסוג חדש אותה בתי ואני לוקחות עכשיו לחיי היום יום שלנו. ההנחיה והליווי בתהליך היו נפלאים ומלאים ברגישות ובאהבה. בתי שמאד הסתייגה מהשתתפות בסדנה (כאשר סיפרתי לה על כך בראשונה) לא רצתה לסיימה כאשר הגענו אל סופה. ההנאה הגדולה שהתגלתה ביצירה ובמגע, בהחלט עשו את שלהם. יש לי הרגשה שאנו יוצאות עכשיו לדרך חדשה, דרך אוהבת ומחוברת יותר.​

20160116_212417.jpg

שגית אמא של ליאור

הגעתי לסדנה עם בתי המתבגרת. בסדנה פגשנו עוד ארבע זוגות של אמהות ובנות. מעבר לכך שהיה פשוט כיף ליצור, הרגשתי שהזמן הפרטי המשותף לי לבתי חיבר בינינו מאוד. תמר, מנחה נדירה, מכילה ומקצועית ידעה לגעת בקשר העדין שלנו להעצים אותו ולפתוח ערוצי תקשורת חדשים שאפשרו לי קרבה אחרת חדשה ומאפשרת עם ליאור הבת שלי. שתינו חיכינו למפגשים, ליצירה,  לשקט ולזמן של ביחד פנוי ללא הפרעות.

תודה תמר מאחלת לך שתמשיכי לחבר בצורה כל כך מרגשת בין אמא לביתה.​

20160116_212431.jpg
20160402_181255.jpg

בשמת אמא של עינב

תמר יקרה, תודה על חוויה קסומה ומרגשת. חייבת לאמר שהגעתי מהוססת לסדנה, לא הייתי בטוחה עד כמה בתי תשתף פעולה ונדהמתי לגלות שהזמן הפנוי שלנו יחד ללא רעשי רקע, בשילוב ההנחייה הרגישה של תמר אפשרה לנו מרחב יצירה חדש ומשותף, עם פחות מתח  כשהתקשורת היא דרך החומרים והרעיונות. הרגשתי ששתינו היינו זקוקות למקום בטוח ליצור גם בנפרד וגם יחד. אפילו הנסיעה למפגשים הפכה להיות חוויה ששתינו חיכינו לה. תודה ענקית על מסע משמעותי ומחבר. ממליצה בחום לכל אמא שרוצה קשר טוב עם הבת שלה.

פרטים נוספים

  • משך הסדנה שישה מפגשים

  • משך כל מפגש שעה וחצי

  • עלות הסדנה 1500 שח לאימא-בת

  • הסדנה מתקיימת בסטודיו שלי בקדימה